Služby kovošrotu

Služby DEMPRA Děčín

Nedělejte si starosti co s kovovým odpadem. Vykoupíme ho od vás. Postaráme se o přistavení odpadového kontejneru, odvoz kovového šrotu i jeho bezpečnou likvidaci. Dopřejte si volný prostor a nepotřebného železa i barevných kovů se zbavte.

Poskytujeme ucelenou nabídku služeb kovošrotu v Děčíně a okolí. S výkupem železa a kovového odpadu máme bohaté zkušenosti, proto nás nic nezaskočí. Jste tímto odpadem zavaleni a nevíte kde a jak s jeho likvidací začít? Ničeho se nebojte. Stačí nás kontaktovat a my vám rádi a ochotně poradíme, vše o výkupu kovového odpadu vysvětlíme a nakonec se o jeho odvoz postaráme. Provádíme i drobné demontážní práce kovového odpadu.

Pracujeme spolehlivě. Co slíbíme, to splníme. Přijedeme ve smluveném termínu a dáme vám tolik času, kolik potřebujete. Přistavení kontejnerů na kovový odpad v Děčíně je od nás zcela zdarma. A mimo Děčín? To už se dohodneme. V den domluvy se pro kovový odpad vrátíme. S adekvátním technickým vybavením. Velké a neforemné kusy barevných kovů a železa naložíme pomocí hydraulické ruky a nakladače Fuchs MHL 320. Odpad odvezeme. Na spolehlivě certifikovaných vahách váš odpad převážíme a ihned odešleme platbu. Poštovní poukázkou nebo převodem na účet do druhého dne.

Potřebujete se zbavit kovového nebo železného odpadu?

Obraťte se na nás

Pomůžeme s tříděným odpadem


Kromě výkupu železa a barevných kovů sloužíme i jako výkupna a místo zpětného odběru a odděleného sběru autobaterií, bílé techniky a jiných druhů nebezpečných odpadů.

Třiďte odpad. Šetřete ekologii i svoji peněženku. Nepotřebné a staré baterie, autobaterie, elektrozařízení, akumulátory a běžný elektroodpad nevyhazujte do popelnice. Nechte na nás, abychom se o to bezpečně postarali.

Sbíráme i papír. Přineste ho k nám. Máte ho plnou půdu? Zavolejte nám a my ho odvezeme. A zaplatíme za něj hotově. Stejně jako za autobaterie ve zpětném odběru. 

Fotogalerie

DEMPRA - výkup železa a kovového odpadu | Březová 412/109, 405 02 Děčín, Česká republika (c)2022